Nemzetközi verseny:

  • 2008/2009. tanév: 4. osztály „ Findusz volt a vendégem”című rajzpályázat: Böröcz Gábor 2. hely

Országos versenyek

  • 1999/2000. tanév: 3. c osztály
    • Országos környezetismereti verseny, Lukács Réka, 2. hely
  • 2000/2001. tanév: 4. c osztály
    • Országos levelezős verseny: Környezetismeret, Szigethy Nikoletta, Lukács Réka, 1. hely
    • nyelvtan Malasics Ágnes, 2. hely
    • meseírás Lukács Réka, 2. hely, Szőke Alexandra, 1. hely, Malasics Ágnes, Sabján Krisztina, 3. hely
  • 2001/2002. tanév, 1 a osztály
    • RTV-tipp Sportolj rajzpályázat, (6-10 éves korcsoport) Horváth Tamás, 2. hely
    • „Földön, vízen, levegőben” rajzpályázat Lenner Alexandra, Molnár Dániel, Péter Henrietta, különdíj
  • 2002/2003. tanév
    • 2. a osztály Telehold gyermekrajz pályázat Révész Debóra, 3. hely, (munkáját a budapesti Planetárium körfolyosóján kiállították)
    • Magyar Posta rajzpályázat, (munkájukat kiállították a Benczúr Ház Dísztermében) 26 tanuló meghívást kapott a „Mikulásházba”, Budapestre
  • 2005/2006. tanév: 1. osztály / Kippkoppok /
    • „Mini Max” rajzpályázat: Nagy Vilmos különdíj
  • 2006/2007. tanév 2. osztály
    • Apáczai Kiadó rajzpályázata: Pintér Nikoletta 4. hely
  • 2007/ 2008. tanév: 3. osztály
    • Apáczai Kiadó versíró pályázat: Pintér Nikoletta különdíj
    • rajzpályázat: Fejes Tamara 4. hely
    • „Svédületes” című rajzpályázat: Koltai Balázs, Kovács Szilárd 1. hely
    • Kovács Péter, Lóránt Bence, Rácz Gergő különdíj
  • 2008/ 2009. tanév: 4. osztály
    • Curie környezetvédelmi verseny: Böröcz Gábor, Kovács Szilárd, Tibola Dániel 11. hely
    • Apáczai Kiadó fogalmazás pályázat: Tibola Dániel 5. hely
  • 2009/2010. tanév: 1. osztály / Zsiráfok /
    • „Örökítsük meg a munkavédelmet!” című rajzpályázat : Koltai Luca nívódíj
    • Apáczai Kiadó rajzpályázata: Rékli Bíbor 3. hely
  • 2010/ 2011. tanév 2. osztály
    • „ Így takarékoskodom” című rajzpályázat: Németh Kinga 1. hely, Rékli Bíbor 3. hely
    • Tappancs újság rajzpályázata: 3. hely
    • 2012/ 2013.tanév 4. osztály
    • Falusi krónika vers és prózamondó verseny: Németh Mátyás 1. hely
    • 2013/2014. tanév 1. osztály / Fidó manók/
    • Ezeregyéjszaka meséi- rajzpályázat :  Kaposi Réka 1. hely
  • 2014/2015. tanév 2. osztály
    • Mikulás és barátai c. rajzpályázat: Barabás Bíborka 1. hely, Horváth Gréta 2. hely
A Henkel Tomi Kristály márkája által meghirdetett rajzpályázaton - 700 intézmény 12.000 rajza közül - az alsó tagozatos kategóriában, 1. helyezett: Punger Nóra

Megyei versenyek            

  • 2000/2001. tanév 4. c osztály
    • Környezetvédelmi verseny Krizmanics Réka, 3. hely
    • Olvasás Csapatban 3. hely
  • 2001/2002. tanév, 1. a osztály
    • Apáczai Kiadó megyei versmondó verseny Punger Nóra 1. hely
  • 2006/2007. tanév 2. osztály
    • Olvasásverseny: Grósz Dániel 3. hely
  • 2008/2009. tanév 4. osztály
    • Mesemondó verseny Apáczai Kiadó: Tokár Mátyás 2. hely
    • Víz világnapja – rajzpályázat: Rékli Bíbor 3. hely
    • Csak az ember olvas- rajzpályázat: Németh Mátyás 1. hely
    • Koltai Luca 3. hely
  • 2009/2010. tanév 1. osztály
    • Hogyan gondozom az állatokat?- rajzpályázat: Horváth Sába 1. hely
    • Hoss Patrik különdíj
  • 2011/2012. tanév 3. osztály
    • Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny: Koltai Luca, Németh Kinga, Pencsov Roland, Rékli Bíbor 4. hely

Területi versenyek

  • 2001/2002. tanév
    • TESCO rajzverseny Horváth Benjamin 1. hely
    • ZALAVÍZ rajzpályázat Lekics Áron 3. hely
    • Dramatizált mesék verseny, 8 fős csoport, 1. hely, Legjobb színjátszó díj: Punger Nóra, Révész Debóra
    • Jelmezverseny Az osztály „Katicás” jelmezes koreográfiája, 3. hely

Városi versenyek:

  • 2007/2008. tanév 3. osztály
    • Rajzpályázat- Apáczai ÁMK: Zalai Anna Fődíj
    • Szépíró verseny: Rosta Hella 3. hely
    • Versek illusztrálása- rajzpályázat: Magyar Patrik 1. hely
    • Pintér Nikoletta, Rosta Hella díjazott
  • 2008/2009. tanév 4. osztály
    • Gyermekek világnapja-rajzverseny: Csapatban (Pintér Nikoletta, Rosta Hella, Sneff Szintia, Fejes Tamara) 1. hely
    • Nyári élményem- rajzpályázat: Pintér Nikoletta különdíj
    • Évszakok-versmondó verseny: Grósz Dániel 1. hely
    • Pintér Nikoletta, Sneff Szintia, Tokár Mátyás 2. hely
    • Mesemondó verseny: Tokár Mátyás 1. hely
  • 2009/2010. tanév 1. osztály
    • Benedek Elek meséi- rajzpályázat: Rékli Bíbor, Trepák Letícia fődíj
    • Bűvölő versmondó verseny: Hoss Patrik, Takács Gergő, Nagy Benjámin 1. hely
    • Kovács Boglárka, Németh Mátyás, Tóth Péter, Trepák Letícia 2. hely
    • Boszorkányokról szóló mesék illusztrálása: Kiss Roland különdíj
  • 2010/2011. tanév 2. osztály
    • Őszi kavalkád- rajzpályázat: Koltai Luca, Rékli Bíbor, Takács Gergő, Pencsov Roland díjazott
    • Színvarázs versmondó verseny: Takács Gergő 1. hely
    • Tóth Péter, Nagy Benjámin 2. hely
    • Bíborvörös az ég alja-rajzpályázat: Koltai Luca 1. hely
    • Rékli Bíbor 2. hely
    • Trepák Letícia 3. hely
  • 2012/2013. tanév 4. osztály
    • Én és az apukám- rajzpályázat: Doszpot Patrik 2. hely
    • Rékli Bíbor különdíj
  • 2013/2014. tanév 1. osztály
    • Versmondó verseny: Benyák Máté, Sántha Viktória, Tóth Diána 1. hely
    • Németh Marcell, Kocsis Erik 2. hely
  • 2014/2015. tanév 2. osztály
    • Zabfalók versmondó verseny: Sántha Viktória 2. hely

Iskolai versenyek:

  • 2007/2008. tanév 3. osztály
    • Mesemondó verseny: Sneff Szintia 1. hely
    • Tokár Mátyás 3. hely
  • 2008/2009. tanév 4. osztály
    • Mátyás mesék illusztrálása: Zalai Anna 1. hely
    • Rosta Hella 2. hely
    • Magyar Patrik 3. hely
  • 2009/2010. tanév 1. osztály
    • Mesemondó verseny: Takács Gergő 2. hely
    • Hoss Patrik 3. hely
  • 2010/2011. tanév 2. osztály
    • Az én fám- rajzpályázat: Németh Kinga 1. hely
    • Kovács Boglárka 2. hely
    • Mesemondó verseny: Rékli Bíbor 2. hely
    • Németh Kinga különdíj
    • Mesélő Erdély- rajzpályázat: Takács Gergő 2. hely
    • Horváth Sába különdíj
  • 2013/2014. tanév 1. osztály
    • Mesemondó verseny: Sántha Viktória 1. hely
dr. Benda József
bendajoska@gmail.com